שקיות נייר מעוצבות כאמצעי לקידום מכירות

שקיות נייר מעוצבות כאמצעי לקידום מכירות

שקיות נייר מעוצבות הינן אחד מאמצעי השיווק המומלצים ביותר כיום בשוק, כאשר כמעט בכל מקום צצות חדשות לבקרים שקיות ניר מודפסות, מעוצבות וממותגות. שקיות אלו משמשות כאמצעי למכירת מוצרים וגם כשי פרסומי מאת בתי עסק ללקוחות פרטיים, או בכנסים, ירידים ואירועים. מדובר בכלי פרסומי ושווקי זול, יעיל ואופנתי, העשוי להיות בעל תפקיד חשוב בקידום מכירותיו של כל בית עסק ובכל תחום.

שקיות נייר מעוצבות לעסק – בגלל המחיר

כל בית עסק המציע שירותים או מוצרים ללקוחותיו נדרש כיום להשקיע כספים רבים בשיווק ופרסום, במטרה להגדיל את החשיפה והתפוצה. אסטרטגיות השיווק הראשיות בימינו עוברות דרך פרסומות בעיתונות ובטלוויזיה, דרך בניית אתר ופרסום באינטרנט, או בהכשרת אנשי מכירה ושיווק. כל אלו כרוכים בהשקעה נרחבת, יקרה וארוכת טווח. מאידך, לעיתים קרובות השימוש באמצעי פרסום פשוטים וזולים יכול להיות אפקטיבי לא פחות מקמפיינים יקרי ערך. הדוגמא המושלמת לכך היא שיווק וקידום מכירות בעזרת שקיות נייר מעוצבות שעליהן הלוגו של העסק, המהוות מוצר אקולוגי וטרנדי, אסטטי ובעל תפוצה רחבה, וכל זאת בעלויות מינימאליות לעסק.

שקיות נייר מעוצבות למיתוג העסק

עולם השיווק של שנות האלפיים מבוסס ברובו על מיתוג של מוצרים, חברות ועסקים. המיתוג מסייע בהחדרת שם החברה או המוצר לתודעת הציבור, ובאפיונו כמוצר איכותי, נדרש ואמין בהתאם לחזון החברה. שקיות נייר מעוצבות מסייעות להשגת מטרה זו כאשר הלקוח עצמו הופך לסוכן מכירות של העסק, עת הוא מסתובב עם שקית נייר שעליה לוגו החברה ופרטיה בראש חוצות. הדבר מתרחש גם כשהלקוח מעניק את המוצר בתוך שקית הנייר כמתנה לאנשים נוספים, וכך גדלה בעקביות החשיפה אל אותה החברה ומוצריה.

שקיות נייר מעוצבות ליצירת תדמית חברתית חיובית

שלא כמו שקיות ניילון, הנחשבות כמוצר שאינו ידידותי לסביבה בהיותו בלתי מתכלה, שקיות מעוצבות מנייר מהוות מוצר אריזה בעל איכויות סביבתיות חיוביות, בהיותו פשוט למחזור ואף מיוצר בתהליך שאינו מזהם. לכן חברה הבוחרת בשקיות נייר מעוצבות לייצוגה, משדרת ראשית מחשבה ותפיסה מתקדמות לצד מודעות גבוהה לנושאי איכות הסביבה. בנוסף על כך, שקיות נייר בפני עצמן הינן יותר יפות ואסטטיות, ומשדרות יוקרה ואיכות בהשוואה לשקיות ניילון הניחנות בתדמית זולה והמונית. גורמים אלו מסייעים ביצירת תדמית חיובית לעסק, אשר תתבטא בסיכומו של דבר בהגברת מכירות.

בחירת העיצוב לשקיות נייר

גורם מהותי בהצלחת קמפיין שיווקי המיועד להעלאת מכירות העסק באמצעות שקיות נייר, הינו אופן עיצוב השקיות.  חשוב להשקיע בעיצוב והדפסה איכותיים ועכשוויים, המתאימים לטעמו של פלח השוק המבוקש. לדוגמא, בית עסק למוצרי מתיקה ייעזר בשקיות נייר בעלות עיצוב מגרה בצבעים חמים ומושכים, ואילו חברה המשוות מוצרי קוסמטיקה תשתמש בשקיות נייר יוקרתיות אלגנטיות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
שקיות נייר מעוצבות כאמצעי לקידום מכירות , 10.0 out of 10 based on 2 ratings
מידע מקצועי, עיצוב אריזות
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט