עיצוב כרטיסי ביקור

עיצוב כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הם הדרך שלכם להציג את עצמכם לעולם. בהרבה מקרים הם מה שאתם משאירים בתום פגישה, ולפעמים הם אפילו נשלחים עוד לפני הפגישה כחלק מהמצגת המקדימה על השירותים שאתם מציעים. בכל מקרה הם מהווים חלק חשוב מכל יצירת קשר חדש. חשוב מאוד להשקיע זמן ומחשבה ביצירה של כרטיס ביקור שאיתו אתם שלמים, מרגישים שהוא מייצג אתכם במיטבכם, וכמובן עדיין מספק את כל הדברים הבסיסיים שכולם מצפים למצוא בכרטיס ביקור: את השם שלכם, את שם החברה או העסק שלכם, את הדרכים ליצירת קשר עמכם כמו טלפון ומייל, ולפעמים גם עוד כמה מילים המתארות את השירותים העסקיים אותם אתם מציעים.

אפשר ורצוי לעצב כרטיסי ביקור ייחודיים מאחר והם משקפים את רמת ההשקעה שלכם בפרטים הקטנים, ובחשיבות שאתם נותנים ליצירה של מוצר בעל מראה חיצוני מושלם. בנוסף, כרטיס ביקור נאה לעין עם עיצוב ייחודי התואם את השירותים שאתם מציעים, מעלה את הסיכוי שהוא יישמר בידי לקוחות פוטנציאליים, לא ייזרק לפח ואפילו יועבר הלאה.

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור והעיצוב שלהם חשובים יותר מכל פעילות שיווקית אחרת. אתם יכולים כבר עכשיו להתבונן על ערמות כרטיסי הביקור שחילקו לכם לאחרונה ולראות שאלו המעוצבים בקפידה, יש בהם מקוריות וייחודיות, הם יפים, ובמיוחד גורמים לכם לרצות לשמור על קשר עם מי שנתן לכם אותם. רבים שואלים "מה כבר אפשר לחדש בכרטיסי ביקור", והתשובה היא שאפשר. אתם יכולים לעצב לעצמכם כרטיס ביקור שיציג אתכם במיטבכם, ייתן טעימה על סוג השירות שאתם מציעים, וירמוז על רמת ההשקעה שאתם מחויבים לה לכל פרויקט או שיתוף פעולה עסקי שבו תהיו מעורבים.

עיצוב כרטיס הביקור שלכם

הדבר הראשון שכדאי לחשוב עליו הוא גודל הכרטיס. אין בעצם גודל סטנדרטי לכרטיס ביקור, ואפשר לשחק קצת עם הגודל, ועם הצורה. לא חייבים ליצור כרטיס ביקור מלבני סטנדרטי, אפשר לצאת קצת מהקופסא וליצור כרטיסי ביקור אליפטיים או בעלי צורות שונות. עדיין כדאי להישאר בתחום הגודל הסביר לכרטיס ביקור, מאחר וכרטיס ביקור כשמו כן הוא, כרטיס ולא מצגת.

הדבר הבא שכדאי לחשוב עליו הוא השימוש בתמונה או באיור. אל תוותרו על איכות ואל תשתמשו בתמונות נדושות. שווה להשקיע ביצירה של איור על ידי מאייר מקצועי לכרטיס הביקור שלכם, או בצילום של תמונה מקצועית. אלו הם פרטים חשובים היכולים לעשות את ההבדל בין כרטיס ביקור ששומרים אותו וזוכרים אותו לבין אלו שלא.

בנוסף, חשוב מאוד להשקיע בטיפוגרפיה הנכונה.  שילוב נכון של פונטים שונים, עם עובי האותיות הנכון, יוצר רושם  טוב, אבל חשוב להקפיד שיהיה קל לקרוא את האינפורמציה שיש בכרטיס הביקור. ההחלטה על הטיפוגרפיה תהיה קלה יותר בעזרת מעצב מקצועי שידע לכוון אתכם אל סוג הפונטים המתאים לאיור או לתמונה שבחרתם, ועל הגודל הנכון לכל מילה או משפט בכרטיס הביקור.

חשוב להשקיע בייחודיות משני צידי כרטיס הביקור ולא להתפשר על איכות הדפים ועל הלמינציה להשגת מראה נכון.

לחץ כאן למידע מקצועי על כרטיסי ביקור מיוחדים

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
עיצוב כרטיסי ביקור, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
מידע מקצועי
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט