עיצוב הזמנה איכותית במחיר לכל כיס

לא אחת היוקרה גלומה בפשטות. עדות וביטוי מוחשי לקביעה זו ניתן למצוא במוצרי דפוס מושקעים ומוקפדים, בצבעים מרהיבים, בגימור מלוטש ומוקפד. דוגמה?  הזמנות יוקרתיות לחתונה.

הזמנה לחתונה  היא כרטיס הביקור של הזוג הנישא וכרטיס הכניסה  שלכם, המוזמנים, לחתונה. הזוג מכבד אתכם בעצם קבלתכם את ההזמנה. ככל שהיא מושקעת ומעוצבת יותר, כך היא מעידה על חשיבה, על טעם טוב ועל ראייתה לא כ'צינור' להעברת מידע בלבד אלא חלק ממכלול השירותים הכרוכים בחתונה.

הזמנות יוקרתיות לחתונה מכבדות את המזמינים ואת המוזמנים. ההזמנה תיוותר כמוצר נוסטלגי בעל ערך רגשי שנים רבות לאחר החתונה. היא תיוותר לעד טבועה בחותם הראשוניות, תסמן את היום המיוחד בחייהם של בני הזוג – את היום שבו הפכו לבעל ולאישה.

כאשר אתם מזמינים עבודת דפוס מכל סוג שהוא בכלל והזמנה לחתונה בפרט בבית דפוס דיגיטאלי, אתם חוסכים כסף וזמן. האתר מהווה אולם תצוגה וירטואלי, שבו אתם יכולים להיחשף לעבודות השונות ולבחור מבין הדגמים המוצגים. תוכלו ליצור קשר ולקבל מידע, הנחיות וסיוע לביצוע ההזמנה על פי טעמכם.

הזמנה יצירתית

הדפסת הזמנה לחתונהזוגות רבים רוצים להיבדל בנוסח ההזמנה ובעיצובה מ"כמו כולם" ולעצב הזמנה אשר תבטא את האופי והמזג הזוגי שלהם. גם עיצוב מינימליסטי, נקי, בצבע אחד, עשוי להיות מרהיב ומרשים.

יש מי שרוצים להרשים באמצעות טקסט מקורי, כגון מובאה מאמירה של סופר או הוגה דעות, להעשרת ההזמנה ולהפיכתה למכובדת יותר בעוד יש מי שמסתפקים במלל פשוט, בסיסי, אבל בוחרים בצבעים חזקים. הדפוס הדיגיטאלי מאפשר לנו לעצב את ההזמנה על-פי הטעם האישי בתוך זמן קצר במגוון צבעים וגוונים. התהליך כולו הוא מהיר ואיכותי.

הזמנה יוקרתית לחתונות מהווה כר נבחר להבעה אישית מקורית ויצירתית. רבים מאתנו זוכרים עצמם ניצבים בפני הזמנה אשר כבר במבט ראשון רגישה אותנו בשל הייחוד שלה- אם בשל טקסט שנון או הומוריסטי או אם בשל העיצוב  החזותי המרשים והיוצא דופן.

צבעים מיוחדים

יש זוגות המייחסים תכונות וסגולות מיוחדות לצבעים שונים, כגון: הצבע הסגול במבטא חכמה, רוחניות, עצמאות, כבוד ויצירתיות, קסם ומסתורין. הסגול משרה אווירה רומנטית. הוא צבע נעים ורך, צבע הלילך.  הצבע הוורוד, לדוגמה, מקרין ומשדר רכות, רגישות, תמימות, נשיוּת, קבלה. בצבע הכחול גלומים משמעויות וסמלים רבים: ים, שמים, מרחבים, רוגע, טבע. כל זוג והצבע שלו.

הזמנות שונות נדרשות לא רק לחתונות אלא גם לאירועים אחרים, כגון: כנסים, תערוכות, הרצאות ועוד. באמצעות טופס מקוון המופיע באתר תוכלו למלא את פרטיכם ולהתחיל בתהליך ביצוע ההזמנה כבר בתוך זמן קצר. באמצעות האינטרנט ניתן לבצע תיקונים והגהות, להוסיף או לגרוע לפי הטעם, לשכלל וללטש את ההזמנה עד שהיא תיראה לכם מעוצבת ומושלמת, מוכנה להדפסה.

גם מי שהתקציב העומד לרשותם אינו גדול אבל חשוב להם להזמין הזמנה יוקרתית לחתונה שתיראה מרשימה ומכובדת יכולים לקבל אותה במחיר שווה לכל כיס מבית הדפוס הדיגיטאלי המציע  סל שירותי הפקה ודפוס מלא וגדוש.

באותו בית דפוס תוכלו להזמין, לא רק הזמנה לחתונה אלא גם לברית או לבריתה, לחתונת הכסף והזהב ולאירועים חגיגיים ומשמחים נוספים. מזל טוב!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
עיצוב הזמנה איכותית במחיר לכל כיס, 10.0 out of 10 based on 1 rating
מוצרים לאירועים
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט