עיצוב אריזות

לא הרבה אנשים מבינים כי דרך אריזה פשוטה ניתן לקבל הרבה יותר מאשר אחסון דבר מה שקנינו, אם אתם נמנים על אלו שכן, הרי שלא באמת תרמנו לכם רבות.

אולם, חשוב כי לא ניקח את המשמעות שיש לעיצוב של אריזה ממותגת באופן ברור מאליו, שכן אחרת למה היינו פונים אל מעצבים יצירתיים של אריזות מודפסות אשר מכירים את כוחן של שקיות אלה בשיווק ומיתוג של בית עסק או מוצר, אנו מקבלים באותה ההזדמנות גם עיצוב קריאטיבי וגם אריזה מודפסת.

אריזות מעוצבות – ברנדינג לעסק

בכל פעם בה לקוח יצא מבית עסק בו ביצע רכישות, הוא עושה זאת עם אריזה בידו, עמה הוא מטייל עד שהוא מגיע אל מקום חפצו, האם ידעתם מהו כוחה של אותה אריזה מבחינת החשיפה של בית העסק במהלך אותו יום, עד כמה הר גורל דבר זה עבור העסק.

באיזה אופן תשאלו בצדק, ובכן ברגע בו תצאו מחנות עם אריזה מעוצבת אשר תלכוד את מבטם של העוברים ושבים , סביר להניח כי אלה ירצו לדעת מה הייתה הרכישה והיכן היא בוצעה.

אריזה המעוצבת באופן יצירתי תמשוך את תשומת ליבם של האנשים, וזו עובדה.

כך למעשה אתם דואגים שלקוחות יזכרו את העסק שלכם לא בשל השירות האדיב שהם קיבלו אלא קהל רב של לקוחות פוטנציאליים אשר נמצאים בכל מקום ואתם לוכדים את תשומת ליבם על ידי המוצרים של העסק, ביניהם אריזה ממותגת עם עיצוב אטרקטיבי.

בנוסף, לרבים מאתנו ישנן אריזות אותן קיבלנו כאשר רכשנו דבר מה וטרם השלכנו לפח, מכל מיני סיבות, אחת מהן הינו העיצוב המושקע עם הלוק האיכותי, אנו נעזרים באריזה כזו לשאת דברים אחרים ויוצרים חשיפה נוספת של המותג , מעין פרסומת מתגלגלת הרבה לאחר שהעסקה המקורית שציידה אותנו באריזה זו, הסתיימה.

אריזות מעוצבות בעיצובים אומנותיים

ישנם אלמנטים שיווקיים נוספים בהם חברה יכולה להשתמש על מנת לפרסם את עצמה, אך בהחלט מוטב כי מעבר למרכיבים פרסומיים אחרים, תתבצע השקעה של משאבי העסק עבור ייצור של אריזות מודפסות ומעוצבות .

בעוד שהשקעה בפרסום במדיות השונות מביאה תוצאות באופן רגעי, השקעה באריזות מעוצבות מעניק לבית העסק אקט שיווקי מתמשך ללא ביצוע של הוצאות כספיות נוספות וללא התלות ביצירה של אקט פרסומי שיווקי פעם נוספת.

מלבד הקמפיינים התקופתיים שהינן בבחינת הכרח, יש לאריזות את האפשרות לרענן את תודעת הצרכנים הפוטנציאליים והקיימים בכל פעם שהן בשטח.

פורטל הדפוס מאגד את כל הפתרונות לאריזות מעוצבות לעסק שלכם ובכללן:

  • עיצוב אריזות – כולל מיתוג וגרפיקה. ניתן לשלב עיצוב כולל – כרטיסי ביקור – מעטפות לעסק וניירות.
  • פתרון עיצוב אריזות בהתאמה אישית. עיצוב מושלם לאריזות לקאפקייקס ומומלץ לקונדיטורים ואופים.
  • הבאת האריזה לדפוס והדפסת האריזות.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
עיצוב אריזות, 10.0 out of 10 based on 1 rating
מוצרים לבתי עסק
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט