ספר מחזור

ספר מחזור

 מתכוננים להפיק ספר מחזור בקרוב? אם כן, כדאי שתדעו שמצפה לכם עבודה רבה. ספר מחזור, כזה שיישאר אתכם במשך שנים רבות וייצג באופן המוצלח ביותר את כל תקופת הלימודים שלכם, את הזיכרונות שלכם ממנה ואת החוויות שצברתם במהלך התקופה, חשוב שיופק באופן המקצועי ביותר והמתאים ביותר. הפקת הספר יכולה להיעשות בעזרת חברות, המתמחות בכך, אך גם אתם עצמכם תוכלו להפיק אותו ללא כל עזרה חיצונית.

לשם השוואה וקבלת אומדן של המחירים בשוק, ריכזנו עבורכם מספר בתי דפוס המציעים הדפסת ספרי מחזור, וכמובן כמו תמיד אצלנו, מתחילים בשורה התחתונה, המחירים!

 מחירון ספרי מחזור

לשם אחידות ההשוואה, השוונו הדפסת ספר מחזור בסיסי, 28 עמודים, שחור לבן, גודל a4, ובכריכה קשה אצל מספר חברות:

*       בעל עסק רלוונטי שלא מופיע פה? רוצה להציע הנחה ייחודית לגולשי האתר? אם לדעתך אתה עומד בסטנדרטים של פורטל הדפוס אתה מוזמן ליצור עמנו קשר - הצוות שלנו ייצור עמך קשר, יבדוק את איכות השירות שאתה מציע, ובמידה ותתאים – נוסיף אותך למאגר העסקים המומלצים.

**    אנו מעדכנים את המחירים באופן שוטף. אם בכל זאת נתקלתם במחיר לא עדכני - אנא עדכנו אותנו

***  שימו לב שישנם משתנים נוספים שעשויים להשפיע על המחיר – ההשוואה מתבצעת כדי לקבל קנה מידה של המחירים הבסיסיים של כל ספק ושל המוצר באופן כללי.

כמה דוגמאות לספרי מחזור :

 

כריכות מיוחדות לספרי מחזור

ועכשיו אחרי שקיבלתם את השורה התחתונה, קצת מידע על השלבים בהפקת ספר המחזור:

בחירת הקונספט

השלב הראשון, ואולי החשוב מכל, הוא בחירת הקונספט, הרעיון המרכזי של הספר. ספר המחזור שלכם יכול להיות מעוצב וכתוב בסגנון הומוריסטי, הוא יכול להיות מעוצב בסגנון מודרני או אולי דווקא עתיק. האפשרויות הן רבות מאד, וכדי ליישמן באופן הנכון ביותר, חשוב להחליט איזו בוחרים. חשוב לוודא כי הרעיון ייצג את שכבת בית הספר באופן המתאים ביותר. חשוב שיעביר את המסר הנדרש וחשוב שיוצג באופן מושלם. תכנון נכון ובחירת הרעיונות שישולבו בו, יאפשרו לכם להפיק את הספר בצורה חכמה ונכונה.

כתיבת ספר המחזור עצמו

לאחר שהחלטתם מהו הרעיון המרכזי, עליכם להתחיל בשלב הכתיבה. זהו אולי השלב המורכב ביותר. חשוב לבחור צוות של תלמידים ומורים שיעשו זאת באופן מקצועי. חשוב לשלב טקסטים מגוונים, המתאימים לרעיון על פיו מעוצב ומסוגנן הספר. ניתן לשלב גם ציטוטים ידועים מתוך שירים מוכרים ועוד.

עריכת ספר המחזור

לאחר שנכתב התוכן לספר, יש לבצע עריכה. חשוב לבחון את הטקסטים ולוודא כי אלה נכתבו בשפה תקינה ונכונה. חשוב להקפיד על הגהה מושלמת, הדורשת בחינת התוכן באופן דקדקני. מומלץ להיעזר במורי בית הספר בשלב העריכה או בהורי התלמידים. סביר שתאלצו להשמיט לא מעט טקסטים (בכל זאת, זהו ספר מחזור ואינכם מעוניינים שיהיה עמוס במלל), אולם הקפידו להשאיר את החשובים ביותר, המעניינים ביותר והמצחיקים ביותר.

עיצוב ספר המחזור

שלב העיצוב הינו שלב קריטי וחשוב במיוחד. בשלב זה יבוא לידי ביטוי רעיון הספר באופן ויזואלי וישלב, במסגרתו, גם את כל התוכן שנכתב. ישנם מגוון עיצובים שונים, מהם תוכלו לבחור, בהתאם לסגנון הרצוי. מומלץ לבחור כזה, המתאים לרעיון המרכזי, לקונספט, וכזה שמתאים גם לאופיו של בית הספר, לאופיים של התלמידים. בשלב זה ניתן להיעזר במעצבים גרפיים, על מנת לבצע את העיצוב באופן מקצועי ומתאים.

הדפסת ספר המחזור

זהו השלב האחרון בהפקת ספר המחזור. שלב הדפסת הספר מוציא לפועל את כל העבודה הקשה ואת כל השלבים השונים, הקשורים בתהליך ההפקה. כדי להדפיס את הספר, תוכלו לבחור בית דפוס, המבצע הדפסות מקצועיות. חשוב לוודא שמדובר בבית דפוס מקצועי ומיומן שיוכל לבצע עבורכם את הדפסת הספר במועד הרצוי. ועל כן, מומלץ להתחיל בחיפושים אחר בית הדפוס המתאים כבר בשלבים הראשונים של תהליך ההפקה ולבחון גם כמה בתי דפוס שונים.

לחץ כאן למידע מקצועי אודות ספר מחזור דיגיטלי

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (14 votes cast)
ספר מחזור, 7.6 out of 10 based on 14 ratings
מוצרי דפוס נוספים, תת-קטגוריה
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט