ספר מחזור – רעיונות

ספר מחזור – רעיונות

אחרי אחת עשרה שנות לימוד, הגעתם סוף סוף לשנת הלימודים האחרונה שלכם. אתם בכיתה י"ב, מרגישים בוגרים וגדולים ואוטוטו גם מתגייסים לצבא. אחרי שביליתם יחד עם חבריכם לכיתה במשך שנים רבות, הגיע הזמן להיפרד. והפרידה – לא פשוטה כלל וכלל. אחת הדרכים להנציח את השנים שעברו עליכם יחד ולזכור אותן לתמיד, היא בעזרת ספר מחזור. קיימים סוגים שונים של ספרי מחזור, עיצובים וסגנונות. אם התחלתם בהכנות לקראת סיום שנת הלימודים האחרונה שלכם ואתם מחפשים רעיונות לספר מחזור, הנה כמה כאלו שיעזרו לכם ליהנות מספר מחזור שילווה אתכם במשך שנים ארוכות ויזכיר לכם תקופות קודמות.

ספר מחזור דיגיטלי

בעידן הדיגיטלי, תוכלו לבחור באפשרות מקורית ויוצאת דופן. מה דעתכם על ספר מחזור דיגיטלי? הטכנולוגיה המתקדמת מעמידה לרשותנו מגוון כלים טכנולוגיים, המאפשרים לנו לבצע פעולות שונות באופן פשוט וקל במיוחד. תוכלו לעצב את ספר המחזור שלכם כמעין אתר אינטרנט, או כמעין אלבום דיגיטלי. במידה ואתם בוחרים לעצב אותו כאתר, תוכלו לשלב בו קישורים לאתרים אחרים, רלוונטיים עבורכם, שליוו אתכם לאורך כל שנות הלימודים שלכם בבית הספר. תוכלו לשלב גם קטעי פלאש ותמונות מתחלפות ומגוון של אפשרויות נהדרות, שיהפכו את ספר המחזור שלכם לספר שכולו חוויה ויזואלית נהדרת.

ספר מחזור מודפס

נכון, ישנם פתרונות מתקדמים ומשוכללים יותר, אבל אין כמו ספר מחזור מודפס ומעוצב, כפי שרבים בוחרים לעשות מדי שנה. ישנם לא מעט בתי דפוס, המציעים מגוון של שירותי הדפסה, לרבות הדפסת ספרי מחזור. לאחר שעיצבתם את ספר המחזור שלכם, שילבתם בו טקסטים ותמונות, עליכם לפנות אל בית דפוס ולהדפיס את ספר המחזור. תוכלו להיעזר במעצבים חיצוניים, בגרפיקאים מקצועיים, אך תוכלו לעצב אותו בכוחות עצמכם. בדרך זו תוכלו לשלב מגוון אלמנטים שונים, על פי בחירתכם וליהנות מספר מחזור מודפס ויפהפה. אם תרצו, תוכלו לבחור גם בדפים איכותיים ומיוחדים, בשיטות הדפסה שונות ובתבנית עיצוב מתאימה, מתוך שפע של אפשרויות שונות.

ספר מחזור מוסרט

הנה רעיון נוסף לספר המחזור שלכם: ספר מחזור מוסרט. אמנם, מדובר בהכנה, שתדרוש מכם זמן רב, ידע מקצועי בעריכה וגם לא מעט התעסקות, אולם התוצאה תהיה, ללא ספק, מרשימה במיוחד. ספר מחזור מוסרט יכול לכלול קטעי וידאו שונים, שצולמו במהלך השנה, ראיונות אישיים עם תלמידי בית הספר, המורים וההורים. הוא גם יכול לשלב תסריט, אותו אתם, התלמידים, תכתבו מראש ועוד שלל של אפשרויות נפלאות. בסרט תוכלו לשלב גם תמונות סטילס של תלמידי בית הספר ואינספור אפקטים שונים, שיהפכו אותו לסרט הוליוודי אמיתי. חשוב שתתכננו היטב את צעדיכם ואת הפעולות השונות, הנדרשות מכם על מנת לבצע זאת וכמובן, הקפידו להתחיל בתכנון ובביצוע כמה חודשים מראש, על מנת לקבל את המוצר המוגמר בזמן, בסמוך למועד סיום הלימודים.


דוגמא להמחשה: ספר מחזור וידאו (אמריקאי כמובן)

לחץ כאן למידע מקצועי נוסף אודות ספרי מחזור

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (6 votes cast)
ספר מחזור - רעיונות, 7.2 out of 10 based on 6 ratings
מידע מקצועי
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט