סוגים של כרטיסי ביקור

***

כרטיסי ביקור – משתלבים במדיה

קשה להכחיש כי קצב החיים נהיה מהיר יותר, הטכנולוגיה מתפתחת ומתעצמת, הנגישות לכל כלי קלה יותר מתמיד, אמצעי המדיה מובילים אותנו ונמצאים בכל מקום וכמה שהחיים מכילים קשיים רבים, אנחנו מצליחים להתמודד עימם בקלות גדולה יותר מתמיד. המדיה התקשורתית מקדמת אותנו ומאפשרת לנו להתנהל במספר יבשות בו זמנית. אנשי העסקים מרוויחים מהקדמה ומצליחים לשמור על זמן פנאי בין פגישה לפגישה, זאת מאחר שרוב פגישות העסקים נעשות דרך לווין ומקרנים. בעבר ההתמודדות הייתה הרבה יותר נאיבית ואיטית, שלא אפשרה לנו ליצור תפוקה גבוהה בזמן קצר כמו היום. אומנם כרטיסי הביקור הם אמצעי תקשורת מיושן, אך כיום בשילוב עם הטכנולוגיה ורשת האינטרנט, הם מהווים את אחד האמצעים היעילים.

טכניקת שיווק

עיצוב כרטיסי ביקור צריך להתחשב בפרמטרים שונים, הנוגעים לייצוג העסק או האישיות המדוברת. הכרטיס צריך להכיל את הפרטים המדויקים ובנוסף לקרוץ אלמנטים מזוהים, שיאפשרו ללקוח לזהות את בעל הכרטיס. אנחנו עדים לכך שמפרסמים רבים משתמשים בטכניקות שיווק מסוימות, שגורמות לנמענים לזהות את המוצר ולהזדהות עימו. לכן, הסממנים צריכים להיות בולטים ולהשפיע על המוח של הנמען, עם בעזרת לוגו מוכר, צבעים שמייחדים את המוצר כמו חברות הסלולארי השונות וסלוגן קליט שיזומזם בפיהם של רבים. כמובן שרכיב שיווקי חשוב בכרטיס הביקור, זה היכולת לכתוב בכרטיס את כתובת אתר החברה, כך לאפשר למקבל הכרטיס לראות את כל מה שיש לחברה להציג על עצמה (וכן ניתן גם לציין את כתובת החברה ברשת הפייסבוק).

כרטיס ביקור עם ברקוד

השילוב הטכנולוגי של כרטיסי ביקור עם רשת האינטרנט, מתבטא בכרטיסי ביקור עם ברקוד. הברקוד מוטמע על הכרטיס, אותו ניתן לסרוק על ידי פלאפונים חכמים ולהיחשף לפרטים עדכניים של האישיות או של העסק. בנוסף לכך, האדם שיסרוק את הברקוד, יוכל להוסיף אוטומטית את מספר הטלפון והאימייל שיופיעו, ישירות לנייד האישי.

חברת האבאקארד היא החברה המובילה בישראל בהדפסת כרטיסי ביקור עם קוד QR

לאתר שלהם ליחצו כאן

כרטיס ייצוגי

כרטיסי ביקור מהווים תחלופה אטרקטיבית להעברת הפרטים דרך המזכירות, או כתיבתם בדף שעלול ללכת לאיבוד. אנשי העסקים יכולים להדפיס כרטיסי ביקור מקופלים, אותם ניתן לאחסן בקלות בתיק או בארנק. הכרטיס ביקור הוא המייצג הרשמי, אותו חשוב לעצב תוך התחשבות באלמנטים חזותיים ברמה גבוהה, שמייצגים את הדמות או את העסק בצורה הטובה ביותר. בעזרת הכרטיס, תוכלו לדאוג שהאדם שפגשתם לפני רגע, לא ישכח מכם ויוכל לזהות בכרטיס את מי שהעביר לו אותו.

***

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
כרטיסי ביקור
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט