מהו דפוס משי

מהו דפוס משי

ישנם סוגים שונים של הדפסים. אחד מהם הוא דפוס משי. מדובר בשיטת הדפסה מיוחדת, בה מודפס דימוי מסוים על משטח כלשהו, כמו בד או נייר באמצעות רשת צפופה של חוטים. בעוד שבעבר דפוס המשי כלל רשת גלופה או שבלונה ואיטומה בעזרת טכניקות שונות, כמו שעווה, הרי שכיום, בזכות הטכנולוגיה והפתרונות המתקדמים, ניתן לבצע את ההדפס בעזרת חומרים מיוחדים וללא הצורך בשעווה. באופן זה מועבר הדימוי בצורה המדויקת ביותר ישירות אל המשטח המודפס, בין אם זהו נייר, בד או כל משטח אחר.

לשם מה משמש דפוס זה?

דפוס המשי מאפשר, ובעיקר בזכות האמצעים הטכנולוגיים המתאימים, לבצע הדפסה איכותית על מגוון משטחים וחומרים שונים. דפוס זה  שומר על עמידות הצבע, גם כשתנאי הסביבה אינם אידיאליים כל כך. שיטת הדפסה זו אפשרית על מבחר של משטחים שונים. אפשר לבצע דפוס משי על נייר, כמובן, על בד, על פלסטיק, על זכוכית ועוד. ניתן גם לבצעו על חומרים בעלי נפח, על חומרים שטוחים, על חומרים בעלי צורות שונות ועוד. אחד מיתרונותיו של דפוס זה, מלבד מראהו המיוחד, הוא העובדה כי מדובר בדפוס עמיד מאד. הוא מתאים לתנאים כמו שמש חזקה, קור, חום, שמנים וכן גם במקומות בהם קיים מגע עם חומרים שונים, לרבות חומרים כימיים.

למי זה מתאים?

אמנם זוהי שיטת הדפסה שאיננה חדשה כל כך (ואף נחשבת לעתיקה במיוחד, כשבוצעה ללא האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים), ובכל זאת בהשוואה להדפס אחר, פחות מוכרת. אולם, בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר בעלי עסקים, הנחשפים אט אט להדפס המשי ובוחרים בו כאמצעי לשיווק ופרסום העסק שלהם. העובדה כי מדובר בהדפסים עמידים מאד וכן כאלה שניתן להדפיס על מגוון מוצרים מסוגים שונים ובצורות שונות, הופכת אותם לכדאיים ואטרקטיביים במיוחד. דפוס המשי מתאים לכל אלה, המחפשים דרך לשווק את העסק או המוצר שלהם וליהנות מהדפס איכותי ועמיד על מגוון מוצרים, וגם אם אינם עשויים מנייר. זהו פתרון נפלא למטרות פרסום, שילוט, עיצוב וכן גם לצורך ביצוע הדפסים אמנותיים.


טיפ מדליק: איך להכין לבד חולצות עם הדפס, בקונספט של דפוס משי

כיצד בוחרים את בעל המקצוע המתאים לביצוע דפוס מסוג זה?

ניתן למצוא בארץ לא מעט חברות ובתי דפוס, המציעים דפוס מסוג זה. מכיוון שמדובר בדפוס מיוחד, הדורש רמת מקצועיות גבוהה במיוחד ומכשור מתאים, חשוב לפנות אל בית הדפוס המתאים והמקצועי ביותר. דפוס המשי דורש שימוש בציוד מוביל ומתקדם, שאיננו מוחזק בכל בית דפוס. בבואכם לבחור את ספק השירות, ודאו כי ברשותו האמצעים המתאימים לבצע זאת, וכן ברשותו היכולת המקצועית כמובן והיכולת לספק לכם את המוצר המוגמר בזמן. במקביל, הקפידו לבצע סקר שוק, תוך התייחסות לתעריפים הנדרשים, בתמורה לדפוס זה. בדומה להקפדה על איכות המוצר, תרצו גם ודאי ליהנות מעלויות אטרקטיביות.

לחץ כאן למידע מקצועי אודות בתי דפוס

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
מהו דפוס משי, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
מידע מקצועי
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט