מדוע דווקא הדפסה על קנבס?

***

כאשר רוצים להדפיס כיום תמונה איכותית מנצחת, כבר לא עושים זאת באמצעות הדפסת תמונות על נייר סטנדרטי "עטוף" במסגרת, אלא עושים זאת באמצעות הדפסה על קנבס. לקנבס תכונות פנטסטיות אשר הופכות אותו למצע הטוב ביותר להדפסה כך שבשילוב עם מדפסות משוכללות, דיו איכותי ומדפיס מיומן, ניתן להפוך כל תמונה ליצירה אומנותית של ממש שאיכותה נשמרת לעד.

מה זה בכלל קנבס?

הקנבס הוא בד עשוי כותנה באריגה פשוטה ביותר בצורת שתי וערב. החומר שימש ציירים מכל רחבי העולם ביצירת אומנויות המופת הגדולות והמוכרות ביותר וכיום הוא משמש כלוח ההדפסה הטוב ביותר שקיים. למעשה הקנבס הינו בד אשר משמש גם ליצירת מוצרים חזקים יותר כולל בד למפרשיות. כמובן שאותו הקנבס שעליו מדפיסים אינו חזק כמו הקנבס התעשייתי אך יכולות אלו רק מרמזות עד כמה מדובר בחומר איכותי, אשר בעבר היה יקר מאוד וכיום הפך לזול ונגיש.

כיצד מדפיסים על קנבס?

בית הדפוס אשר ידפיס את התמונה שתרצו על גבי קנבס יקבל מכם קובץ מוכן (עדיף ברזולוציה גבוהה) ויתחיל תהליך שלם הכולל טכנולוגיה ממוחשבת ואמצעים פיזיים נוספים הכוללים מכונות ייחודיות. כל הדפסה על קנבס מחייבת שימוש במדפסת תואמת אשר מסוגלת להדפיס על מצע זה, דיו איכותי ברמת ארכיונאות ומכונה ייעודית אשר מותחת את הבד סביב המסגרת כך שכל התמונה נראית לעין ואינה תחומה במסגרת כלשהי. לאחר מכן מגיע שלב ההתזה, בו התמונה מצופה בשכבת מגן אשר שומרת על התוצר המוגמר שנים רבות.

מהם יתרונות ההדפסה על קנבס?

בסופו של תהליך הדפסה על קנבס ב do it print מביאה לייצור מוצר חזותי עם טעם מיוחד, מראה אלגנטי ומכובד שאין להשוות אותו לשום הדפסה אחרת. הדיו משתרש היטב בסיבי הבד כך שהתמונה לעולם אינה מאבדת מהמראה ההתחלתי שלה. טיפ קטן לסיום – אם תבחרו בהדפסה על קנבס אשר כוללת התזת ציפוי מיוחד, אף תקבלו תמונה שעמידה בפני כתמים, לחות ורטיבות כך שניתן לעבור עליה עם סמרטוט לח מבלי לפגוע בה כלל וכלל.

***

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
תמונות ופוסטרים
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט