מגנטים לעסקים

מגנטים לעסקים

מגנטים לפרסום – פירסום, חשיפה, מיתוג והכל במתנה אחת!

אמצעי השיווק והפרסום, המוצעים כיום, מאפשרים לכל בעל עסק או חברה ליהנות מפתרונות נהדרים, המותאמים באופן מדויק לצרכיו ולמטרותיו. אחת האפשרויות, המוצעות כיום, וגם כזו שהופכת לאט לאט למבוקשת ופופולארית מאד הם המגנטים. המגנטים מאפשרים לפרסם ולמתג בדרכים יצירתיות ושונות יותר מאלו שהכרנו עד היום, והם מספקים מענה נפלא לסוגים שונים של עסקים או ספקי שירות. כיצד יכולים המגנטים להשתלב בעולם הפרסום והמיתוג, ומהן האפשרויות השונות, המוצעות כיום בשוק בתחום זה? על כך, במאמר הבא.

מגנטים לפרסום ומיתוג

מאז שהומצא המגנט נעשה בו שימוש לצרכים שונים בעיקר בתעשייה, אך לאחרונה הוא החל להשתלב גם לצרכי פרסום ומיתוג. בעזרת המגנטים יכול בעל העסק, החברה או ספק השירות לפרסם מידע רלוונטי ולחשוף את שירותיו לכמה שיותר לקוחות. מגנטים אלה, המוצמדים בדרך כלל למקרר, נראים יותר ונגישים יותר, בהשוואה למקורות פרסומיים אחרים. הם כוללים מידע חשוב, מספרי טלפון ופרטים אחרים, בהם ניתן לעשות שימוש כמעט יומיומי. הבחירה במגנטים כאמצעי פרסומי ומיתוגי מאפשרת לעשות זאת באמצעים פשוטים יחסית, זולים יותר וכמובן, גם יצירתיים וייחודיים יותר. אחד היתרונות המשמעותיים של פתרון זה, שהופך אותו גם לפופולארי מאד, היא העובדה שמדובר באמצעי פרסום שנשאר עם הלקוח לאורך זמן רב (שלא כמו ברושורים, פרוספקטים או כרטיסי ביקור, שנזרקים לעיתים לפח, המגנטים נשארים על המקרר לתקופה ארוכה).

גדלים וסוגי מגנטים מומלצים

ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאד של מגנטים, המוצעים על ידי בתי דפוס שונים או חברות העוסקות בפרסום ומיתוג. אפשרות זו הופכת את המגנטים ליעילים יותר, בהשוואה לאמצעים שיווקיים אחרים, בשל יכולת התאמתם באופן המדויק לצרכיו של בעל העסק, ספק השירות או החברה. באופן כללי מדובר בכמה גדלים שונים, הנעים בין 9X5 ס"מ ועד 30×24 ס"מ. אפשר למצוא בגדלים שונים, כמו: 10×9 ס"מ, 16×15 ס"מ וגם 24×20 ס"מ. טווח הגדלים רחב מאד, ומאפשר בחירה בהתאם לצורך ולתקציב הקיים.

ישנם מגנטים, הכוללים גם תמונות, בעוד שאחרים כוללים אך ורק טקסטים. ישנם מגנטים הכוללים למינציה מבריקה ואילו אחרים למינציה מסוג מט. בחירת סוג המגנט תלויה בכמות התוכן והמידע שאותו מעוניינים להעביר באמצעותו. לדוגמא: כשמדובר במגנט המשמש כמעין כרטיס ביקור, אפשר לבחור בגודל של  9×5ס"מ, הזהה לגודלו של כרטיס הביקור הסטנדרטי. כתחליף לעלון מידע או ברושור, אפשר לבחור במגנט גדול יותר. במגנט זה יופיע בדרך כלל מידע רב יותר, וגם לא מעט תמונות.

טווחי מחירים מומלצים

ככל שמדובר במגנט קטן יותר, כך מחירו יהיה זול יותר. ככל שמזמינים כמות גדולה יותר של יחידות, כך המחיר ליחידה קטן. טווח המחירים של מגנטים אלה הוא רחב מאד, עובדה ההופכת אותו כפתרון מצוין המתאים לכל תקציב. מגנטים קטנים יעלו בין 150 ל – 250 ₪ עבור 1,000 יחידות, ואילו מגנטים גדולים מאד יכולים לעלות מעל ל – 3,000 ₪ עבור 1,000 יחידות. מדובר בפתרון זול, בהשוואה לפתרונות פרסום ומיתוג אחרים, והזדמנות לחסוך בעלויות באופן משמעותי.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
מגנטים לעסקים, 10.0 out of 10 based on 1 rating
מוצרים לבתי עסק, תת-קטגוריה
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט