מגנטים למקרר

מגנטים למקרר – פתרון יצירתי לכל בעל עסק!

כמה פעמים יצא לכם למצוא על דלת הבית שלכם מגנט פרסומי למקרר, של אינסטלאטור מקצועי או של מנעולן? סביר שלא מעט. מגנטים למקרר הן אחת הדרכים לפרסם שירות, עסק או חברה, בדרך ייחודית, שמבטיחה חשיפה מלאה, ועושה זאת באמצעים יצירתיים במיוחד. ישנן חברות רבות, המציעות שירותי דפוס מסוגים שונים, לרבות הפקת מגנטים למקרר, אשר עושות זאת במסגרת מבחר עצום של דגמים, צורות, צבעים וגדלים שונים.

אם אתם בעלי עסק או מעוניינים להציע את שירותיכם לקהל הרחב, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא.

יתרונות הפרסום במגנטים למקרר

לא בכדי הפכו המגנטים למקרר לאמצעי שיווקי פופולארי מאד בשנים האחרונות. הפיתוחים הטכנולוגיים הביאו איתם לא מעט פתרונות, שרבים מהם מוצעים גם בתחום השיווק והפרסום. אחד הפתרונות המוצע כיום, הם המגנטים, שאמנם ידועים כבר שנים ארוכות, אולם רק לאחרונה גילו כי הם יכולים לשמש כאמצעי פרסומי יעיל במיוחד. היתרון המרכזי של מגנטים אלה, הוא החומר ממנו הם עשויים. מכיוון שמדובר במגנט, הם נצמדים במהירות לחפץ בעל שדה מגנטי, שמנוגד להם, קרי – המקרר או משטח אחר. במקום להדפיס כרטיסי ביקור או מודעות שונות, ניתן לייצר מגנטים, לפרסם עליהם את המידע הרלוונטי, ולחלקם באזורים שונים.

יתרון נוסף ומשמעותי שלהם היא האפשרות להתאים אותם לכל סוג שירות, חברה או עסק. ניתן להדפיס עליהם תמונות שונות, לוגו וגם תכנים קצרים, המפרסמים את השירות או העסק ומקדמים אותו בקרב לקוחות פוטנציאליים. זהו, ללא ספק, גימיק פרסומי נהדר והזדמנות להיחשף באופן יצירתי במיוחד. גם העלויות של מגנטים אלה כדאיות ומשתלמות הרבה יותר, בהשוואה לפתרונות פרסום אחרים. כשמדובר למשל, בעסק חדש ובצורך לחסוך כמה שיותר, אך בו זמנית ליהנות גם מאפקט פרסומי מוצלח, המגנטים יכולים להיות פתרון מצוין, המספק מענה ישיר לצורך ומאפשר לעשות זאת בעלות שאינה יקרה מדי.

כדאי לזכור שמדובר בפתרון גמיש מאד, המאפשר בחירה מתוך שפע של סוגים שונים. ישנם מגנטים גדולים במיוחד, בעוד שאחרים קטנים מאד. ניתן לבחור במגנטים שמציעים שלל הדפסות ותמונות, ואילו אחרים שכוללים טקסט בלבד. האפשרות לבחור מתוך סוגים שונים, היא יתרון משמעותי, המקל על הבחירה ועל התאמת המגנט לבעל העסק או ספק השירות.

שימושים שונים למגנטים

למגנטים ישנם שימושים שונים.

  • תחליף לכרטיס ביקורהמגנט יכול לשרת בעלי עסקים שונים, אשר במקום להדפיס כרטיס ביקור רגיל ומיושן, הם יכולים להדפיסו ישירות על גבי מגנט וליהנות מפתרון מקורי ומיוחד.
  • מזכרת ותיעוד אירועים – המגנטים יכולים לשמש גם כאמצעי נהדר לתיעוד אירועים חשובים. ניתן להדפיס עליהם תמונות מחתונות, בר או בת מצווה, חתונת זהב ועוד, כאשר בסיום האירוע ניתן לחלק אותם למוזמנים. מלבד העובדה שמגנטים אלה מהווים אמצעי קידומי ויכולים לקדם את הצלם או את אולם האירועים, הם מציעים גם חוויה אחרת לאורחים או לבעלי האירוע, ומאפשרים ליהנות מזיכרונות נפלאים לאורך זמן.
  • מגנט שהוא ברושור – במקום לבחור בנייר, אפשר להשתמש במגנט ועליו להדפיס את כל המידע הרלוונטי. כמובן שזהו פתרון "ירוק" יותר, אך גם ללא ספק גימיק נפלא ואקט מכירתי מצוין.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
מגנטים למקרר , 10.0 out of 10 based on 2 ratings
מוצרים
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט