כרטיס ביקור אלקטרוני

כרטיס ביקור אלקטרוני

לכל אחד ואחת כדאי להקדיש מחשבה ליצירה של כרטיס ביקור אלקטרוני המציג אותם בצורה הטובה ביותר. כרטיס הביקור האלקטרוני הוא כרטיס ביקור המוצמד לכל מייל שאתם שולחים ולפעמים גם מופיע כחלק מפעילויות נוספות שאתם מבצעים ברשת האינטרנט, כמו תגובות בפורומים, כתיבה בבלוגים ועוד מקומות בהם אתם תורמים מידע ובהם ניתן ליצור עמכם קשר.

לפני יצירת כרטיס הביקור האלקטרוני שווה לעצור ולחשוב, ולעצב אותו עם אותה השקעה ותשומת לב שנותנים לעיצוב של כרטיס ביקור רגיל. כרטיס הביקור האלקטרוני שלכם יכול הגיע להרבה לקוחות פוטנציאליים בלי שנפגשתם איתם, וזוהי ההזדמנות שלכם להשאיר רושם ראשוני טוב.

כרטיס הביקור האלקטרוני שלכם גם יכול לעבור בצורה ויראלית להרבה לקוחות פוטנציאלים, או לאנשים המתעניינים בשירותים שיש לכם להציע, ומאחר והוא פתוח וזמין כל כך, שווה להשקיע בו את אותה רמה של עיצוב כפי שאתם משקיעים בכל אלמנט שיווקי אחר שבו אתם משתמשים.

עיצוב כרטיס ביקור אלקטרוני

עיצוב כרטיס הביקור שלכם חשוב ביותר. חשוב לכלול בו תמונה או איור מקוריים, שהם ברוב המקרים גם הלוגו של העסק שלכם, אבל לא מחויב להיצמד רק ללוגו המקורי. במידה ועדיין לא יצרתם עבורכם לוגו, זה הזמן המתאים, שכן כדאי ורצוי שיהיה לכם לוגו או איור ייחודיים רק לכם ולא להשתמש באיורים החינמיים אשר זמינים לכולם. כך אתם מייחדים את עצמכם ומראים על מידת הרצינות בה אתם משקיעים בכל פרט הקשור בעסק שלכם. כדאי להשתמש בטיפוגרפיה ייחודית, עם תשומת לב לשימוש בפונטים קריאים, המשתלבים במראה הכללי של כרטיס הביקור האלקטרוני שלכם. מומלץ לא להשתמש ביותר משני פונטים שונים בכרטיס ביקור אחד, ולתת תשומת לב מיוחדת להחלטה האם ליצור כרטיס ביקור בשפה אחת או יותר.

כרטיס הביקור האלקטרוני, בניגוד לכרטיס ביקור רגיל יכול לכלול גם קישורים לאתרים או סרטונים בהם ניתן להתרשם מעבודתכם. הכרטיס גם יכול לכלול קישורים לפרופיל שלכם ברשתות חברתיות, כדי להקל על התקשורת בהמשך הדרך. חשוב לא להגזים בהוספה של קישורים, אלא לכלול רק את אלו הרלוונטיים ביותר. בנוסף, כרטיס הביקור האלקטרוני חייב לכלול גם את פרטי ההתקשרות עמכם הכוללים טלפונים, פקס, וכתובת בית העסק.

יתרונות כרטיס הביקור האלקטרוני

כיום, אין זה משנה אם אתם חלק מחברה גדולה או בעלי עסק קטן פרטי, יצירה של כרטיס ביקור אלקטרוני ממצבת אתכם כמתקדמים, מודרניים ומקלים מאוד על קהל הלקוחות שלכם ועל מתעניינים פוטנציאליים, להיות אתכם בקשר.

כרטיסי הביקור האלקטרוניים מאפשרים לכם להציג מידע על עצמכם ועל החברה שלכם בצורה נרחב יותר מכל כרטיס ביקור אחר. אתם יכולים לכלול מידע רב על החברה שלכם דרך סרטונים כבר בתוך הכרטיס. מומלץ לכם לבחור בתמונות לא כבדות או בסרטונים הנטענים מהר כדי להקל על שליחת המייל.

כרטיסי הביקור האלקטרוניים כיום מתאימים לא רק למחשבים רגילים, אלא גם לכרטיסיות של אנשי קשר בטלפונים חכמים. כדאי ושווה לוודא שכרטיס הביקור האלקטרוני שלכם נראה טוב על צג הטלפון הקטן יותר, ושכל הצבעים והאיורים בהם אתם משתמשים נראים טוב על פלטפורמות שונות ומגוונות.

לחץ כאן למידע מקצועי על עיצוב כרטיסי ביקור

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
כרטיס ביקור אלקטרוני, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
מידע מקצועי
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט