טיפים להדפסת פליירים

 אל תאמינו למי שאומר לכם שפליירים עברו מן העולם, שהשיטה אינה אפקטיבית ושמוטב שתשקיעו את תקציב הפרסום שלכם במקום אחר. מי שאומר לכם דבר כזה מבלי להכיר לעומק את העסק שלכם, לא נותן לכם מידע מקצועי ויעיל. מי כמוכם מכיר את העסק שלכם?! לא כל עסק זקוק לעמוד פייסבוק ובטח שלא לכפולת עמודים במוסף סוף השבוע. ישנם עסקים שדווקא הפצת פליירים היא דרך השיווק היעילה ביותר עבורם. אם נעצור לרגע ונשאל את עצמנו כיצד נמדדת יעילות של מהלך פרסומי (גם אם מדובר במהלך של עסק מקומי בעלות של כמה מאות שקלים), התשובה תהיה ברורה – עלות מול תועלת. או במקרה שלנו, מה עלות המהלך ביחס להכנסות שהוא יניב.

כמה צעדים פשוטים בדרך אל הפלייר

ראשית כל, עליכם לשאול את עצמכם מה מטרת הפלייר. האם אתם מעוניינים להגדיל מכירות או שמדובר במהלך תדמיתי שנועד ליידע את תושבי האזור על פתיחת עסק חדש? ככל שתהיו ממוקדים במטרה לשמה אתם עושים זאת, כך גוברים הסיכויים שהמהלך – הדפסת הפליירים – יניב תוצאות. עוד קודם להגדרת אזורי החלוקה של הפליירים, עליכם לייצר אותם ולשם כך תצטרכו להיצמד לכמה צעדים פשוטים: אפיון, עיצוב, הדפסה וחלוקה.

איך מתקדמים מכאן?

בשלב הראשון תצטרכו להגדיר את סוג העסק שלכם ואת הערכים שתרצו לשדר. גם כשמדובר בעסק קטן יחסית, עליכם לחשוב כמו עסק גדול שכן הערכים שתרצו לשדר לא יהיו שונים בהרבה; מקצועיות, איכות וייחודיות. את המסר תתבקשו לסכם במספר משפטים או סלוגן קליט. זה השלב בו מומלץ להיעזר באיש קריאייטיב, קופירייטר או אפילו במעצב הגרפי שלכם, שכבר צבר ניסיון בעבודה על פליירים. את המסר המילולי, תרצו להעביר גם ברמה הויזואלית ואת זה מומלץ להשאיר למעצב. נסו לתת למעצב יד חופשית ככל האפשר אבל אל תתפשרו על הטון האישי – ספרו לו איזה צבעים אתם אוהבים, צורות מסוימות או פונטים. אל תסתפקו בעיצוב הראשון שיוגש לכם וזכרו שמותר (ורצוי) לבקש מהמעצב כמה סקיצות לפני שתיגשו לשלב ההדפסה.

הפליירים ביד, קדימה לחלק!

לאחר שהדפסתם כמה מאות (או אלפי) פליירים בהתאם לצרכים שהגדרתם ולאופי קהל היעד שלכם, כל שנותר לעשות זה לצאת ולחלק אותם. אתם יכולים להניח פליירים על דלפקי עסקים אחרים (שאינם מתחרים כמובן. ורק לאחר שביקשתם רשות…), לשלשל אותם לתיבות הדואר של תושבי הבתים בסביבה, להציב אדם שיחלק אותם למי שחולף על פני בית העסק וכמובן, להציע פלייר לכל לקוח מרוצה – שיספר גם לחברים!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
מידע מקצועי
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט