הדפסת צ'קים באופן פרטי

***

כיום, מאחר ותחום הדפוס התפתח, ניתן לצאת מהגבולות וליצור פריטים מסוימים באופן פרטי. עד לא מזמן, פעולה של הדפסת צ'קים נעשתה אך ורק דרך הבנק בו אנחנו מנויים. כיום, ניתן להדפיס צ'קים מאובטחים באופן פרטי, דרך בית דפוס. בכדי להימנע מהדפסה של צ'קים חשופים לסכנת זיופים, יש לבצע עריכה גרפית מדוקדקת ולהטמיע אמצעי הגנה מתקדמים בכל צ'ק. לאחר שתזמינו צ'קים אישיים מבית הדפוס, הוא ינהל את התהליך מולכם ומול הבנק, בלי להטריח אתכם. לאחר שהבנק ישלח אישור לבית הדפוס, יהיה ניתן להתחיל את הייצור, על ידי לוחות הדפסה בשיטת האופסט.

מידע נוסף על טכנולוגיית הפקת צ'קים

שימוש במנגנוני הגנה

בבחירת בית דפוס לפעולה זו, שימו לב כי בית הדפוס מוכר כמקצועי ומהימן, כך שתוכלו להיות בטוחים שהופעלו כל אמצעי ההגנה על הצ'קים שהדפסתם. מלבד נייר בטחוני בו הם עושים שימוש, יש ליצור פס מגנוט ייחודי, שיהווה אמצעי נוסף נגד אפשרות של זיופים. הפס מכיל את כל פרטי הבנק והחשבון האישי שלכם ומונע שימוש של אחרים. כמו כן, בכדי להוסיף אמצעי זהירות נוסף, ניתן לעצב את פנקס הצ'קים באופן ייחודי, המזוהה עמכם או עם העסק. בעזרת צבעים מזהים ולוגו ,כך שמקבל הצ'ק יוכל להבין במהרה האם מדובר בצ'ק מזויף.

תוספות ייחודיות לפנקס הצ'קים

אומנם בנק ישראל קבע תבנית עם נוסח אחיד לכל הצ'קים, אך אין זה מונע מאיתנו לעצב את הפנקס על ידי תוספות כגון תמונות נוף, לוגו החברה, צבעי רקע, תוספות זהירות כגון "למוטב בלבד", "אין לבצע שינוי בצ'ק לאחר שנכתב…." וכן הלאה. עיצוב ייחודי לצ'קים ניתן לעשות באופן פרטי דרך בית דפוס, שיעבוד ישירות מול סניף הבנק. בנוסף, שילוב הדפוס עם האינטרנט יצר אפשרות קלה יותר, דרכה ניתן להזמין צ'קים בלי לצאת מהבית. דרך ממשקים מתקדמים, המאפשרים עיצוב אונליין, ניתן לעצב באופן אישי את הפנקס ולשלוח אותו להדפסה. בית הדפוס משתמש בטכניקות חדשות, המאפשרות שימוש קל ונוח לעיצוב מהיר וקבלת ההזמנה תוך מספר ימים. שימו לב כי אתם בוחרים בבית הדפוס לפי האיכות ולא העלות.

 הדפסת צ'קים בחברת אינטרצ'ק

***

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
מוצרי דפוס נוספים
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט