הדפסת פנקסים וחשבוניות

הדפסת פנקסים וחשבוניות

אם אתם בעלי עסק ורשומים כ"עוסק מורשה", אתם נדרשים להשתמש לא מעט, ודאי, בחשבוניות. החשבוניות הן, אולי, בין המסמכים החשובים ביותר עבור כל בעל עסק, שכן הן אלו המהוות הוכחה לביצוע עסקאותיו השונות ומשמשת אותו לצרכי דיווח והתחשבנויות אל מול גורמים שונים, כמו רשויות המס והמע"מ. כדי להפיק את החשבוניות מוצעות לכם כמה דרכים שונות. אם בעבר ניתן היה לעשות זאת אך ורק בעזרת פנקס חשבוניות, הרי שכיום, ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן לעשות זאת גם באופן ממוחשב, אבל כפי שאנחנו תמיד נוהגים לעשות בפורטל הדפוס, קודם כל נביא לכם את השורה התחתונה-  השוואת מחירים של פנקסי חשבוניות מבתי העסק המובילים בתחום*.

מחירון פנקסי חשבוניות

לשם אחידות ההשוואה, נשווה את מחיר הדפסת 10 פנקסי שישיות, כל אחד בן 25 עמודים, בגודל A5 אצל מספר חברות:

לקבלת הצעה להדפסת פנקסים, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה:

שם:

טלפון/מייל:

מתעניין ב:

*       בעל עסק רלוונטי שלא מופיע פה? רוצה להציע הנחה ייחודית לגולשי האתר? אם לדעתך אתה עומד בסטנדרטים של פורטל הדפוס אתה מוזמן ליצור עמנו קשר - הצוות שלנו ייצור עמך קשר, יבדוק את איכות השירות שאתה מציע, ובמידה ותתאים – נוסיף אותך למאגר העסקים המומלצים.

 

**    אנו מעדכנים את המחירים באופן שוטף. אם בכל זאת נתקלתם במחיר לא עדכני - אנא עדכנו אותנו

 

***  שימו לב שישנם משתנים נוספים שעשויים להשפיע על המחיר – ההשוואה מתבצעת כדי לקבל קנה מידה של המחירים הבסיסיים של כל ספק ושל המוצר באופן כללי.

 

 

 

ועכשיו אחרי שקיבלתם את השורה התחתונה, קצת מידע על בנושא:

הדפסת פנקסי חשבוניות באמצעות בתי דפוס

אחת הדרכים, ואולי בין הפופולאריות ביותר, להדפסת חשבוניות והפקתן היא באמצעות פנקס חשבוניות, המוצע לכם על ידי בתי הדפוס. ישנם בתי דפוס רבים המציעים שירותי הדפסה, לרבות הדפסת חשבוניות. אם זה עתה פתחתם עסק חדש ואתם מעוניינים בחשבוניות, תוכלו לפנות אל בית דפוס שיעשה זאת עבורכם. כל שעליכם לעשות הוא להעביר לבית הדפוס אל כל הפרטים הרלוונטיים עליכם ועל העסק שלכם, על מנת שאלה יופיעו על גבי החשבוניות עצמן. בית הדפוס יספק לכם מספר פנקסים (בהתאם לבחירתכם) עם כמות החשבוניות הנדרשת לכם.

הדפסת חשבוניות באופן ממוחשב

הטכנולוגיה המתקדמת מציעה לנו פתרונות יעילים, שהופכים את התנהלותינו היומיומית לפשוטה יותר. אחד הפתרונות מאפשר להפיק ולהדפיס חשבוניות באופן ממוחשב. בשנים האחרונות ניתן למצוא מספר תוכנות מתקדמות, שחלקן פשוטות מאד לתפעול, המאפשרות, לאחר התקנתן על המחשב, להפיק ולהדפיס חשבוניות. ישנם גם לא מעט אתרי אינטרנט, המציעים שירות זה בתמורה לסכום חודשי, וזאת לצד שירותים נוספים, העוזרים בהתנהלות העסק. חשבוניות אלו, המופקות ומודפסות באופן ממוחשב, מוכרות על ידי שלטונות המס ולכן נחשבות כפתרון נוח מאד, ולא פחות מכך – גם חסכוני. אחד היתרונות של פתרון זה הוא העובדה כי ניתן לשלוח אותן ישירות באמצעות הדואר האלקטרוני (לאחר שמקבלות חותמת אלקטרונית, הנדרשת לחשבונית עצמה), ללא הצורך בהדפסה ושליחה בדואר.

כיצד לבחור את הפתרון המתאים ביותר

בין אם אתם בוחרים הדפסת חשבוניות באמצעות בית דפוס או באופן ממוחשב, חשוב לבחון תחילה את העלויות הכספיות, הנדרשות לכם במסגרת בחירה זו. עבור שירות הפקת חשבוניות באופן ממוחשב, בעזרת אתרי אינטרנט, תדרשו בתשלום חודשי סמלי, בדרך כלל, לאורך כל תקופת השימוש. במידה ואתם בוחרים, לעומת זאת, בבית דפוס או בתוכנה להפקת והדפסת חשבוניות, יהיה עליכם לשלם תשלום אחד, חד פעמי. אולם, במידה ומדובר בפנקס חשבוניות, יהיה עליכם גם להוסיף להוצאותיכם שליחת החשבונית בדואר (שימוש במעטפות ובבולים). עבור אלה שאינם חוששים מטכנולוגיה ומפיקים כמויות גדולות של חשבוניות, יתכן כי דווקא רכישת תוכנה להפקת חשבוניות יכולה להיות פתרון מתאים. עבור אלה, המעוניינים לעבוד עם פנקס חשבוניות מסודר ואינם רוצים לעשות זאת באופן ממוחשב, כדאי לפנות אל בית דפוס.

לחץ כאן לקריאה נוספת על הדפסת פנקסי חשבוניות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (7 votes cast)
הדפסת פנקסים וחשבוניות, 9.6 out of 10 based on 7 ratings
מוצרים לבתי עסק, תת-קטגוריה
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט