הדפסות פליירים

הדפסות פליירים

שירותי הדפסת פליירים, המוצעים על ידי בתי הדפוס השונים בארץ, תפסו תאוצה רבה בשנים האחרונות ובעיקר בשל הטכנולוגיה המתקדמת והיעילה, המשולבת בהם. פליירים תופסים חלק חשוב ומרכזי במערכות השיווק השונות ומאפשרים לכל עסק, בכל גודל ובכל תחום, לפרסם את עצמו ולהגדיל את חשיפתו בקרב לקוחותיו השונים. קיימות שיטות שונות להדפסת פליירים ורבות מהן נחשבות מובילות ומשוכללות במיוחד.

על סגנונות הפליירים המוצעים

שירותי הדפסות פליירים נחשבים שירותים בעלי חשיבות רבה לבתי עסק שונים. בזכותם ניתן להעביר מסר באופן ממוקד ולמסור את כל המידע הנדרש על העסק או על השירותים שמציע. שיטות ההדפסה השונות, שהתפתחו בשנים האחרונות, מאפשרות לבצע זאת באופן יצירתי במיוחד, תוך שימוש בפתרונות עיצוב שונים, המשולבים בכך גם כן.

פליירים יכולים לכלול מסר קצר וממצה. הם יכולים לשלב, במסגרתם, מגוון של תמונות שונות וצבעים רבים. עיצוב הפליירים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, מאפשר לעשות זאת נכון ולהעביר את המסר באופן מדויק. הלוגו בפליירים, הצבעים השונים שאותם בוחרים, הפונטים וכמובן התוכן עצמו, כל אלה מבדילים את הפליירים אלה מאלה ומאפשרים התאמה נכונה לצרכיו של כל עסק, בהתאם לתחום עיסוקו וקהל לקוחותיו.

 

לקבלת הצעה להדפסת פליירים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה:

שם:

טלפון/מייל:

מתעניין ב:

 

 טופס קבלת הצעת מחיר להדפסת עלונים ופליירים

מחירון ממוצע להדפסת פליירים:

מחירון הדפסת פליירים צד-אחד

גודל 500 1000 2000 5000
A6 220  250 קבל הצעת מחיר קבל הצעת מחיר
A5 240 280 450 800
A4 550 600 750 קבל הצעת מחיר

 מחירון הדפסת פליירים דו-צדדי

גודל 500 1000 2000 5000
A6 קבל הצעת מחיר 350 420 570
A5 325 390 450 600
A4 700 750 קבל הצעת מחיר קבל הצעת מחיר

קבל הצעת מחיר* המחירים יכולים להשתנות בהתאם לסוג,דרישות מיוחדות וזמני האספקה.

רגע לפני שמזמינים פליירים, למה חשוב לשים לב:

רגע לפני בחירת שירותי הדפסות פליירים הנה כמה נקודות חשובות, שכדאי לשים לב אליהן:

 • בחירת עיצוב נכון ומתאים – עיצוב הפליירים הוא חלק בלתי נפרד מהם. ולכן, אם אתם מעוניינים להשתמש בפליירים כאמצעי שיווקי, השקיעו בעיצוב נכון ומתאים, ולא פחות מכך – בהדפסה איכותית.

פליירים

 • התייחסות לעלויות הנדרשות – טווח המחירים בתחום הדפסות הפליירים הוא רחב מאד. ישנן חברות, המציעות שירותי הדפסות פליירים בעלויות גבוהות מאד, בעוד שאחרות מציעות זאת במחיר נמוך. ערכו סקר שוק מקדים והשוו בין המחירים המוצעים לכם על מנת לבחור את הפתרון הזול והאטרקטיבי ביותר.
 • זמני האספקה – שימו לב שישנם הבדלים גדולים במחירי ההדפסה כאשר הכמויות גדולות והמחיר נמוך. מה שקורה בפעול הוא שמדפיסי פליירים מצרפים עבודות שונות למלאכת הדפסה אחת ואז אמנם משיגים מחיר שיכול להיות נמוך במעט מהממוצע, אבל המקום לטעויות גדול יותר – טעויות בחיתוך,כמויות פליירים למסירה ועוד…
 • בחירת חברת דפוס מקצועית ואמינה – הקפידו לבחור חברת דפוס מקצועית ואמינה. כזו שהינה בעלת ניסיון בתחום ההדפסות ובעבודה אל מול בתי עסק שונים. כך תוכלו ליהנות מתוצאות יפהפיות, שתאפשרנה לכם לשווק את העסק שלכם טוב ונכון יותר.
 • דוגמאות להדפסת פליירים

  הדפסת 5000 פלייריםפלייר מודפס שהופץ בכל גוש דן
  פלייר מודפס עבור בחרה לטיפוח קוסמטי
  עיצוב פלייר והבאה לדפוס דוגמא ועיצוב ופרסום פליירפליירים מעוצבים לדוגמא
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
הדפסות פליירים, 10.0 out of 10 based on 6 ratings
מוצרים לבתי עסק
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט