הדפסת פוסטרים

הדפסת פוסטרים

אם בעבר הפוסטרים נתלו בעיקר בחדרי ילדים, הרי שכיום הם מהווים פריט עיצובי בלתי נפרד כמעט בכל בית. שירותי הדפסת פוסטרים, המוצעים ברחבי הארץ, מאפשרים לנו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ובמחירים נוחים וכדאיים. את הפוסטרים ניתן לתלות בכל מקום ולהוסיף לחלל אווירה מיוחדת ושונה. הם מגיעים בגדלים שונים ומוצעים באיכויות שונות.

על אפשרויות הדפסת הפוסטרים

שירותי הדפסת פוסטרים מעמידים לרשותנו אפשרות לבחור את גודל הפוסטר, את איכותו וכמובן גם את התמונה שבו. הדפסת פוסטרים יכולה להיעשות בגודל של 45*60, 60*90 וגדלים גדולים יותר כמו 80*120 ס"מ. בחירת גודל הפוסטר נעשית על ידי המזמין עצמו בדרך כלל, אלא אם מדובר בפוסטר מיוחד, שיש להדפיסו בגודל מסוים. בזכות טכנולוגית הדפוס המתקדמת, ניתן למצוא כיום מכונות דפוס משוכללות מאד, המדפיסות מגוון של גדלים שונים. מכונות אלו יכולות להדפיס פוסטרים לרוחב או לאורך ובהתאם לגדלים הנמסרים מראש.

לקבלת הצעה לפוסטרים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה:

שם:

טלפון/מייל:

מתעניין ב:

כיצד לבחור מבין האפשרויות

אם אתם מעוניינים לרכוש פוסטרים ולתלות אותם בסלון ביתכם, בחדרי השינה או אולי במשרד, חשוב שתתייחסו לכמה פרמטרים:

  • גודל הפוסטר – כאמור, ניתן למצוא מגוון רחב מאד של גדלים שונים. בטרם בוחרים את הפוסטר המתאים, חשוב להחליט באיזה גודל של פוסטר מעוניינים, ובהתאם לבחור מבין שפע האפשרויות.

הדפסת פוסטרים

  • התמונה – התמונה המופיעה על גבי הפוסטר היא הנקודה החשובה ביותר שיש להתייחס אליה. זוהי יכולה להיות תמונת נוף, אוכל, אנשים וכדומה. ניתן לשלב גם בין כמה נושאים שונים בעלי מכנה משותף או גם שאינם קשורים זה לזה.
  • מיקום הפוסטר – רגע לפני רכישת הפוסטר, מומלץ לבחון את המקומות השונים בבית או במשרד, בהם מעוניינים לתלות אותו. כל פוסטר מתאים למקום אחר. ישנם פוסטרים המתאימים לחללים גדולים מאד, בעוד שאחרים לחללים קטנים.
  • העלויות השונות – שירותי הדפסת פוסטרים מוצעים במגוון של עלויות שונות. המחיר נקבע בהתאם לגודל הפוסטר, ההדפסה עליו וגם הציפוי שלו. ככל שהפוסטר איכותי וגדול יותר, כך מחירו גבוה יותר. מומלץ לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים בין בתי הדפוס השונים, בטרם בוחרים את הפוסטר המתאים לכם ביותר.

 לחץ כאן להשוואה בין הדפסת פוסטר, הדפסה על בד קנבס והדפסה על קאפה

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
הדפסת פוסטרים, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
תמונות ופוסטרים, תת-קטגוריה
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט