הדפסת לוחות שנה

לוח שנה מגנטי – מתנה מקורית לחברים וללקוחות שלכם!

אם אתם מוצאים עצמכם מתלבטים איזו מתנה ייחודית לרכוש לחבר הקרוב שלכם או אולי אתם מחפשים דרכים ייחודיות לשווק ולפרסם את העסק שלכם, הנה רעיון מצוין לעשות זאת: לוח שנה מגנטי. אפשרות זו, שהופכת פופולארית יותר ויותר, מוצעת על ידי בתי דפוס שונים שגילו את יתרונותיו הרבים של מוצר זה. את לוח השנה ניתן למצוא בגדלים שונים עם רקעים שונים, תמונות וגם טקסטים מגוונים, בהתאם לצורך. למי מתאימים לוחות שנה אלה ומה הם כוללים במסגרתם? הנה, התשובה.

מהו לוח שנה מגנטי

לוח שנה מגנטי, וממש כפי שמרמז שמו, הינו לוח שנה, המודבק ישירות על מגנט וניתן להצמידו למקרר או לכל מקור ממוגנט אחר. לוח שנה זה דומה ללוח שנה רגיל, וכולל, ממש כמוהו, את כל חודשי השנה, את החגים השונים וגם פרטים אחרים רלוונטיים. לעיתים, ניתן לציין עליו אירועים שונים, פעילויות, פגישות או כל פרט אחר, באזור המיועד בדיוק לשם כך. אחד מיתרונותיו של לוח שנה זה, היא העובדה שניתן להצמידו למשטחים מרכזיים מאד (דלת הבית, המקרר,דלתות חדרי הבית השונים, פס מגנטי המוצמד מעל לשולחן הכתיבה ועוד) ולצפות בו בכל עת. כך לא תשכחו אירועים חשובים שונים, ימי הולדת וגם חגים.

לשם מה הוא מיועד ולמי מתאים

ללוח השנה המגנטי יכולים להיות שימושים רבים. הנה כמה מהם:

  • פרסום ושיווק העסק – זהו ללא ספק, אחד הפתרונות השיווקיים היצירתיים ביותר. כל בעל עסק, ולא משנה באיזה תחום הוא עוסק, יכול לבחור בלוח שנה מגנטי כדי לקדם את העסק ואת השירות שהוא מציע. ניתן להפיץ זאת בקרב הלקוחות השונים, בין אם לקראת החגים, או בכל הזדמנות אחרת.
  • מתנה מקורית ומיוחדת – לוחות אלה יכולים להיות מתנה מקורית לחברים, לבני המשפחה וגם לחתן ולכלה. אפשר להדפיס עליהם תמונות שונות של בעל השמחה וגם להוסיף טקסטים ייחודיים. אפשר לכתוב ברכה על גבי לוח השנה וליהנות ממבחר של דגמים, רקעים ואפשרויות שונות.
  • תיעוד אירועים – זהו פתרון נפלא לתיעוד אירועים שונים. בין אם זו חתונה, יום הולדת, ברית, בר או בת מצווה, ניתן להפיק במיוחד עבור האירוע את מגנט לוח השנה ולחלק אותו למוזמנים. זוהי דרך נהדרת להיזכר באירוע ולהתרגש בכל פעם מחדש.

גדלים וסגנונות מומלצים

את לוח השנה המגנטי ניתן להשיג בכמה גדלים שונים. ישנם לוחות, המוצעים בגודל של 10×6 ס"מ ואילו אחרים בגודל של  15×7.5ס"מ. כל אחת מהאפשרויות יכולה לכלול רקעים מסגנונות שונים שמהם ניתן לבחור, או תמונות ולוגו, בהתאם לעסק או לחברה. ניתן גם להוסיף טקסטים שונים או איורים. חשוב לזכור שמצורף ללוח השנה גם התאריכון, ובהתאם יש לעצב ולתכנן את לוח השנה והפרטים שיכלול במסגרתו. מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע, המתמחים בכך, כדי להבטיח עיצוב מתאים ומענה מדויק.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
הדפסת לוחות שנה, 10.0 out of 10 based on 1 rating
מוצרי דפוס נוספים
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט