הדפסת כרטיסי ביקור – ההצעה הזולה ביותר לא תמיד היא גם הכי משתלמת

הדפסת כרטיסי ביקור – ההצעה הזולה ביותר לא תמיד היא גם הכי משתלמת

 במפגש עסקי, כנס מקצועי או פשוט במקרה שאתם רוצים להשאיר פרטי יצירת קשר, אם תהיו מעוניינים להשתמש לשם כך בכרטיס הביקור שלכם, מוטב שזה יהיה כרטיס המייצג אתכם כהלכה. אף אחד מאיתנו לא רוצה להצטייר כמי שאינו מצטיין בעבודתו או מתרשל בתשומת לב לפרטים הקטנים, זוהי עובדה. לכן אין שום סיבה שבעולם שכרטיס הביקור שלכם יעיד עליכם אחרת! כרטיס ביקור זה הרבה מעבר לפיסת קרטון עם שמכם והטייטל המקצועי שלכם, זהו הדבר שתשאירו בידי מי שתרצו שיצור עמכם קשר ויבקש להיעזר בשירותים שאתם מציעים. למעשה, "כרטיס ביקור" זה מושג, שפירושו: הרושם שאתם מותירים בפני אנשים אחרים, האופן שבו אתם מצטיירים בפני מי שפוגש אתכם לראשונה. אומרים שמי שמשלם מעט, למעשה משלם יותר – כי החיסכון אינו בהכרח משתלם. הדבר נכון פי כמה כשמדובר בכרטיס הביקור שלכם.


הפנים המקצועיות שלכם – לא המקום לחסוך

בכל הנוגע לכרטיס הביקור שלכם, זכרו שההצעה הזולה ביותר אינה בהכרח הכי משתלמת. גם אם ברמה הכספית תחסכו עשרות (או אפילו מאות) שקלים, סיכויים גבוהים שהחיסכון הזה יעלה לכם בהפסד של לקוחות או של הזדמנויות כלכליות. בבואכם לבחור את כרטיס הביקור שלכם, עוד קודם לבחירת הצבעים או הלוגו, חשבו מה תרצו לשדר – ייחודיות, יצירתיות, מקצועיות בלתי מתפשרת או מומחיות יוצאת דופן. כשתהיו בטוחים שעיצוב הכרטיס שלכם גמור, גשו לשלב הבא – הדפסת הכרטיס. לא תאמינו עד כמה הגימורים עושים את ההבדל… המראה המתקבל בשימוש במעטה מט או מבריק, הדפסה צבעונית מצד אחד או שני הצדדים של הכרטיס, הדיוק בגוון כפי שהוא נראה על מסך המחשב לבין ההדפסה בפועל – כל אלו קריטיים! לכן בחנו בקפידה עבודות הדפסה של בתי דפוס בהם אתם שוקלים להדפיס את הכרטיס שלכם. בקשו לראות עבודות קודמות, אפילו פליירים או סטיקרים.

כל הפרטים הקטנים

ייתכן שבמידה ותבחרו לעצב את הכרטיס במסגרת שירותי בית הדפוס, תחסכו כסף. אולם מומלץ לפנות למעצב גרפי שכבר צפיתם בעבודות שלו והתרשמתם שהשפה תואמת את טעמכם האסתטי. עוד לפני סגירת המחיר מול המעצב, בקשו ממנו להיות מעורב בשלב ההדפסה ולוודא כי הצבעים הם אותם הצבעים, שהפונטים לא שונו בדרך ושהכל נעשה על הצד המקצועי ביותר. פנו לשניים עד חמישה בתי דפוס באזור מגוריכם (או באזור מרוחק יותר, במידה ובית הדפוס מציע שירותי משלוח) ובקשו לדעת מה עלות הדפסת הכרטיסים. המחירים עשויים להשתנות משמעותית בהתאם לכמות הכרטיסים שתהיו מעוניינים להדפיס. אל תשכחו, לעיתים שווה לשלם יותר – כי על איכות אסור להתפשר.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
הדפסת כרטיסי ביקור - ההצעה הזולה ביותר לא תמיד היא גם הכי משתלמת , 9.0 out of 10 based on 1 rating
כרטיסי ביקור
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט