הדפסת הזמנות לחתונה

***

מזל טוב! אם הגעתם לשלב בו אתם מבררים בנוגע להזמנות חתונה, כנראה שרוב העניינים האחרים כבר סגורים. יש מגוון כל כך גדול של אפשרויות מהן אתם יכולים לבחור את הזמנת החלומות שלכם, את זו שתעביר את המסר שלכם ביעילות ובחן.

אין צורך להיות מומחים בדפוס, אלא רק לדעת כמה דברים הכרחיים

כדי לבחור את ההזמנה המתאימה ביותר לצרכיכם, עליכם להיות מכוונים והחלטיים לגבי כמה מרכיבים: עד כמה חשובה לכם איכות הצבע על גבי ההזמנה? מה עובי נייר ההזמנה המתאים לכם? סוג וטיב הנייר המשרת אתכם? ואיזה סוג דפוס תעדיפו מהמוכרים כיום בשוק: דיגיטאלי ואופסט. במאמר מוסגר נוסיף בהמשך כמה מילים על ביצוע למינציה להזמנה ועל הטבעת זהב.

צבע: מדפסת איכותית תעניק עושר של צבע על גבי ההזמנה, זה ברור. בקשו לראות דוגמאות של סוגי הדפסה שונים על מנת לבחור מהמגוון. שימו לב למעבר בין הגוונים, האם קווי המתאר ברורים או מהולים בצבעים? בררו לגבי מספר הגוונים המתאפשר בכל סוג דפוס. מדפסת מקצועית תעניק איכות גבוהה יותר ממדפסת הבית הפשוטה.

נייר: עבה מדי זה לא לעניין, דק מדי זה לא מכובד. נייר 500 גרם נראה כמו קרטון (עבה וגס), נייר 350 גרם נחשב מעודן יותר ועדיין מרשים. כל נייר קל יותר יהיה דק ולא מכובד, יתקמט ויפגין זילות מסוימת.

פרט לעובי נותרה בידיכם בחירת הסוג: ישנם אינסוף מרקמים לניירות הזמנה, מלאי צבע, טקסטורה ודוגמאות. חשוב לציין כי המחיר בהתאם. קחו בחשבון כי הנייר עלול להגביל אתכם בהדפסה. מומלץ לעשות שימוש בנייר מסוג כרומו, אפשר מבריק, אפשר מט, או נייר בציפוי לכה מכובד ויפה.

באיזו מדפסת לבחור?

דפוס דיגיטל מצוין אם אתם זקוקים לאלף הזמנות ולא יותר. מדפסת דיגיטל מאפשרת הזמנה איכותית בצבע וטובה עבור משטחי צבע גדולים. מדפסת אופסט, לעומת זאת, מיועדת לכמויות גדולות של הזמנות, אך איכות ההדפסה לא תמיד מניחה את הדעת, תלוי בצבע הנבחר (שהוא גם מוגבל ברוב המקרים).

שני דברים לסיום

ההזמנה מוכנה? כעת אפשר לצפות אותה בציפוי ניילון המעניק לה מראה מכובד. הזמנה בציפוי למינציה עמידה ונשארת כמזכרת לאורך זמן. אם אתם רוצים להשקיע מעט יותר, בצעו הטבעת זהב על ידי גלופה מיוחדת המאפשרת עיטור זהב על גבי ההזמנה. אין ספק שכך לא ישכחו את עיצובה. רבים בוחרים לכתוב את שמותיהם בהטבעת זהב. כעת, כל שנותר לכם הוא לבחור את הנוסח שייכתב על גבי ההזמנה.

***

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
הזמנות לימי הולדת ואירועים
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט