הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס הפכה בשנים האחרונות לפופולארית מאד, משגילו רבים את המראה המיוחד שמוסיפה לכל תמונה וצילום. בזכות המדפסות המתקדמות והטכנולוגיה המשולבת בהן, מציעים שירותי הדפסה על קנבס מבחר של פתרונות הדפסה יפהפיים, אותם ניתן לשלב בכל חדר ובכל מקום. כל אחד יכול לפנות אל שירותי הדפסה אלה וליהנות מהדפסה גדולה ואיכותית של צילום או ציור שיצר בעצמו.

על סוגי הדפסות הקנבס המוצעות כיום

ישנם לא מעט סוגי הדפסות על קנבס. מדובר בפורמט שתופס תאוצה מיום ליום וניתן למצוא אותו במקומות רבים. הדפסות הקנבס נבדלות זו מזו בגודל שלהן. ניתן להדפיס על קנבס בגדלים שונים, בהתאם להדפסות על נייר צילום או נייר מסוג אחר. אלו יכולות להיות הדפסות קטנות, בגודל של A4, או גדולות, בגודל של 80 ס"מ על 120 ס"מ.

הדפסי הקנבס נבדלים זה מזה גם בחומרים האוטמים אותם. ניתן לבחור הדפסה על קנבס, המצופה בחומר אוטם, השומר עליה לאורך זמן. מכיוון שמכונות הדפוס כוללות דיו, שאיננו עמיד לקרינת UV וחומרים אחרים, חשוב לצפות את ההדפס, רגע לפני תלייתו. ציפוי מיוחד זה איננו משפיע על מראה ההדפסה ואיננו נראה לעין. הוא שומר על הדיו ומבטיח כי ההדפסה תישאר כפי שהיא ולא תושפע מחום או חומרים אחרים.

לקבלת הצעה להדפסה על קנבס מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה:

שם:

טלפון/מייל:

מתעניין ב:

מה חשוב לבדוק לפני רכישת ההדפסות

לשירותי הדפסה על קנבס יתרונות רבים מאד, בהשוואה להדפסות מסוג אחר. מדובר בהדפסי בד עמידים וחזקים שנשמרים למשך שנים ארוכות. על מנת ליהנות מיתרונותיהם, יש לפנות לבית דפוס מקצועי, העושה שימוש בחומרים איכותיים, כמו דיו, מכונות הדפסה ועוד. התוצאה שמתקבלת, כשמדובר בהדפסה איכותית, היא ייחודית ויוצאת דופן. ניתן לזהות בקלות הדפסה שאיננה איכותית בזכות גוון הצבעים והמראה הכולל של התמונה.

הדפסה על קנבס

הקפדה על בחירת שירותי הדפסה על קנבס אמינים ומקצועיים, תאפשר לכם לקשט את הבית או המשרד שלכם בשלל של הדפסות צבעוניות ומקסימות, שיוסיפו למראה ויהיו אלמנט עיצובי בלתי רגיל. כמובן שיש להתייחס גם לעלויות הנדרשות בגין השירות ולהשוות בין המחירים. ייתכן ותגלו פערי מחיר משמעותיים, המצריכים בחינה מחודשת ובחירה נכונה ומושכלת יותר.

 לחץ כאן להשוואה בין הדפסת פוסטר, הדפסה על בד קנבס והדפסה על קאפה

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
הדפסה על קנבס, 10.0 out of 10 based on 1 rating
תמונות ופוסטרים, תת-קטגוריה
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט