הגדלת תמונות

הגדלת תמונות

המצלמות הדיגיטליות המשוכללות שיצאו בשנים האחרונות והפכו לפופולאריות מאד, מאפשרות לכל אחד מאיתנו לצלם בקלות רבה יותר ובכמות גדולה יותר. בעוד שבעבר שימשו אותנו סרטי הצילום, הרי שכיום כרטיסי הזיכרון של המצלמה הם הכלי השימושי ביותר שלה ובזכותם ניתן לצלם הרבה יותר מבעבר. שירותי הגדלת תמונות, המוצעים כיום על ידי החברות השונות, מאפשרים לנו להדפיס תמונות למזכרת בגדלים שונים ובאיכויות שונות.

איזה סוגים של הגדלת תמונות מוצעים לנו כיום

שירותי הגדלת תמונות המוצעים בארץ, מאפשרים לכל אחד ליהנות מתמונה מודפסת יפהפייה, אותה ניתן לתלות בכל מקום. קיימים סוגים שונים של הגדלות: הדפסה על קנבס היא אחת מהם. ניתן להגדיל תמונה ולהדפיסה על בד קנבס איכותי ועמיד מאד. גם הגדלת תמונה והדפסתה על נייר צילום היא אפשרות נוספת, המשווה לתמונה מראה מסוג אחר. הגדלת תמונות יכולה להיעשות על גבי קאפה קשיחה, שיוצרת מראה מיוחד לתמונה.

 כמובן שסוגי ההגדלות נבדלים זה מזה גם בגודל ההדפסה עצמה. ניתן להגדיל את התמונות לגודל של A4 ולגדלים גדולים יותר, כמו 70*100, 80*120 ועוד. את גודל ההדפסה ניתן לבחור מראש, ובהתאם לבצע את ההדפסה הנדרשת.

לקבלת הצעה לההגדלת תמונות מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהרה:

שם:

טלפון/מייל:

מתעניין ב:

חשוב לשים לב

כדי שהגדלת התמונות תהיה איכותית, יש להתייחס לגודל הפורמט, שאותו מעוניינים להדפיס. במידה ומדובר בקובץ של תמונה קל מאד, הרי שהגדלה גדולה תפגע באיכותו. ולכן, במידה ואתם יודעים מראש שסביר שתרצו להדפיס ולהגדיל את התמונה המצולמת, צלמו אותה על פורמט הצילום האיכותי ביותר כדי שאחר כך תוכלו להדפיסה גם באופן זה. בנוסף, בררו מהן עלויות ההגדלה. טווח המחירים רחב מאד ויתכן ותמצאו חברות המציעות שירותי הגדלת תמונות בעלות זולה, בעוד שאחרות יציעו לכם הדפסה בעלות יקרה יותר. ערכו סקר שוק והשוו בין האפשרויות השונות.

הגדלת תמונות

לצד כל זה, יש כמובן להתייחס לאופן השירות המוצע לכם. כיום ניתן לבצע את השירות ישירות באמצעות האינטרנט. לחברות רבות אתרי אינטרנט פעילים, אליהם ניתן לשלוח את קבצי התמונה ומהם להפיק את ההגדלה וההדפסה הרצויה. חשוב לבדוק את האפשרויות השונות ולהתייחס למידת הנוחות של כל אחת מהן.

 לחץ כאן להשוואה בין הדפסת פוסטר, הדפסה על בד קנבס והדפסה על קאפה

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
הגדלת תמונות, 10.0 out of 10 based on 1 rating
תמונות ופוסטרים
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט