גדלים מומלצים לעיצוב פליירים

 A3, A5 או A4 זה אולי נשמע כמו קודים של מעצבים גרפיים או סודות של בתי דפוס, אבל כל מה שמתארים צירופי המספרים והאותיות הללו הם גדלים של ניירות. אלו דברים שחשוב לדעת במידה ואתם מעוניינים להדפיס פליירים. לפני שמגיעים לבית הדפוס, ישנו שלב חשוב לא פחות – עיצוב הפלייר. אל תטעו לחשוב שעיצוב מתמצה בבחירת צבעים, ריטוש תמונות והנחת עצמים זה לצד זה. עיצוב טוב נועד להעביר מסר ויזואלי שיגרום לצופים בפלייר להקדיש לו עוד כמה שניות, עוד כמה מבטים שיספיקו לקריאת המילים המופיעות על גבי הפלייר. בעולם בו מסרים ויזואליים – שיווקיים מציפים אותנו מכל עבר, עלינו לשקול למשוך את תשומת ליבו של הלקוח באמצעים אחרים. אולי בכלל… חוש המישוש?

חמשת החושים

כולנו מכירים את חמשת החושים שנחנו בהם ונהוג לחשוב שפרסומת אמורה לפנות לחוש הראייה. אבל מה אם תחלקו פלייר גדול במיוחד שמקופל לכדי פלייר קטן יותר ובכל קיפול מסתתר פרט אחר? מה אם… תחלקו פלייר בגודל קטן יחסית, שמתאים לפרסום עסק למוצרי תינוקות? אולי בכלל תרצו לחלק פלייר הגזור לצורת חולצה בכדי לקדם חנות בגדים? בהנחה והפלייר שלכם אינו היחיד לממתין ללקוח הפוטנציאלי בתיבת הדואר שלו, תארו לעצמכם שהוא ניגש לתיבה ושולף ממנה שלושה או ארבעה פליירים. כולם באותו גודל, מה שמקל על ההחזקה שלהם, אולם אחד נוסף – הפלייר שלכם – קטן יחסית ולכן הוא נשמט מהיד ומצריך מאותו אדם להתכופף ולהרים אותו, להקדיש לו שלושים שניות נוספות. לאחר שמשכתם את תשומת ליבו של אותו אדם, גוברים הסיכויים שהוא אפילו יהפוך את הפלייר מצידו האחד לשני, יבדוק האם הוא מכיר או שמע על המוצר או השירות שלכם. ואם לא, תוכלו להיות בטוחים שאת שם העסק שלכם הוא יזכור – את שאר הפליירים שחיכו לו בתיבה, הוא כבר מזמן זרק לפח הזבל הסמוך. עוד טיפים לעיצוב והדפסת פליירים

אז איזה גדלים קיימים?

אל תיבהלו מההיצע הקיים בבית הדפוס. להלן מילון מקוצר שיסייע לכם להתמצא בהיצע: נתחיל מ- A4, גודל דף סטנדרטי – כמו זה שיוצא מהמדפסת הביתית שלכם. A5 הוא בדיוק חצי מ-A4, כלומר: דף סטנדרטי מקופל או חצוי. A3 הוא כמו שני דפי A4 המוצבים זה לצד זה, כלומר: כפול. ישנו גם ה-A6 שהוא חצי מ- A5 מה שאומר שהוא בדיוק רבע מגודל דף A4. זה אולי נשמע מבלבל, אבל אם תאחזו דף A4 ותקפלו אותו בהתאם לתיאור, זה יעשה לכם מעט סדר בראש. התייעצו עם מי שמעצב את הפלייר שלכם בנוגע לגודלו. A5, הגודל הסטנדרטי לפליירים, לא בהכרח יתאים לכם. גודל הפלייר הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב, לכן אל תחשבו עליו כמובן מאליו.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
גדלים מומלצים לעיצוב פליירים , 10.0 out of 10 based on 3 ratings
מידע מקצועי
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט