אלבומים דיגיטליים

***
אלבומים דיגיטליים הם למעשה פלטפורמות דיגיטליות שבתוכן ניתן לאחסן ולשמור תמונות דיגיטליות בצורה מסודרת ומאורגנת. אלבומים אלה מאפשרים לשמור למעשה אין סוף תמונות דיגיטליות, בכל צורה יצירתית שעולה בדעתנו. אם בעבר היו אלבומי תמונות מתוכננים כולם כמעט באותה צורה, הרי שהיום ניתן לבנות אלבומים דיגיטליים דינמיים שמאפשרים סריקת תמונות על ידי גלילתן על גבי מסך המחשב, הצגתן כמצגת תמונות, או פשוט באותו פורמט כמו אלבום תמונות רגיל שבו מסודרות מספר תמונות בכל עמוד. אלבומים דיגיטליים מאפשרים לנו גם ליצור ספרים של ממש באמצעות סידור התמונות באופן דיגיטלי ולאחר מכן הדפסת האלבום וכריכתו.

ליצירת אלבומים דיגיטליים במיי אלבום

לא רק סידור קל וחכם, אלא גם שליפה וסקירה נוחות ויעילות

אלבומים דיגיטליים מאפשרים לנו לסדר את התמונות ולמיין אותן לפי שעה ותאריך, לפי נושא, לפי דמויות, ולפי מילות מפתח. כך למשל, נוכל להעלות את כל תמונות הטיולים שלנו בחו"ל, ולאחר מכן לבחור לצפות בכל התמונות שבהן מופיע אבא, בהן מופיעה אמא, או בהן מופיעים כולם יחד. נוכל לבחור לסנן את התמונות ולצפות רק בתמונות מעשר השנים האחרונות, או משנה מסויימת שבה אנו מעוניינים וכדומה. אלבומים דיגיטליים מאפשרים לנו אין ספור אפשרויות לא רק בארגון וסידור האלבום, אלא גם באופן הצפייה בהם, וביכולת שלנו לאתר תמונות מסויימות, או הקשורות לנושא מסויים שמעניין אותנו.

אלבומים דיגיטליים במגוון פורמטים

אלבומים דיגיטליים יכולים להגיע במספר פורמטים. ניתן לרכוש תוכנה של אלבומים דיגיטליים לעריכה על מחשב הבית. תוכנות אלה מכילות מגוון רחב של אפשרויות לרבות עיבוד תמונה, הוספת תיאור לכל תמונה, מיון, שליפה וכדומה. יחד עם זאת, תכונות אלה קיימות כיום כמעט בכל אלבום דיגיטלי בכל פורמט. פורמט נוסף הוא אלבומים דיגיטליים און ליין. אלבומים אלה מאפשרים לכם להעלות את התמונות למרחב הקיברנטי ולשמור אותן בתוך אלבום שלכם מוגן בשם משתמש וסיסמה, כך שתוכלו להעלות אין ספור תמונות מבלי לבזבז שטח אחסון בדיסק הקשיח שלכם במחשב.

חפשו אלבומים דיגיטליים באינטרנט

קיימים גם שירותים רבים של הדפסת אלבומים דיגיטליים. תוכלו לעשות חיפוש באינטרנט סביב נושא זה, ולמצוא עסקים שמאפשרים לכם לבנות אלבומים דיגיטליים און ליין במגוון דרכים יצירתיות ושימושיות, ולאחר מכן לשלוח את האלבומים שעיצבתם לדפוס. תוכלו להדפיס את האלבומים כספרים, מה שיאפשר לכם להדפיס כמות אדירה של תמונות ולשמור אותן על מדף ספרים אחד, במקום אותם אלבומים ישנים שהיו עבים מאוד בגלל דפי הקרטון שנדרשו כדי לשמור על התמונות מפני קימוט או קריעה.
***

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
מידע מקצועי
Comments are closed.
    קידום אתרים בגוגל שיווק באינטרנט